Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi
Sepetim
Satın Al
 1. Ana Sayfa
 2. Alışveriş
 3. Dalış Turları
 4. 17-18 Haziran 2023 Sığacık Dalış Ve Gezisi
  17-18 Haziran 2023 Sığacık Dalış ve Gezisi
  7,314.00
  + KDV

  17-18 Haziran 2023 Sığacık Dalış ve Gezisi

   

   

                      Türkiye’nin ilk Cittaslow ( Sakin Yaşayan Şehir ) Seferihisar’a bağlı Sığacık’ta dalış deneyimi…

   

  Sığacık, kale içi yerleşim yeridir. 16 yy. Selçuklular döneminde yapıldığı tahmin edilen Sığacık Kalesi, restore edilirken kasaba sakinlerinden izole olmamış.

  Dünya üzerinde kale içi yerleşim yerleri içerisinde hatırı sayılır bir yeri var. Surlarla çevrili olup bir o kadar huzur dolacağınız sokakları gezerken burada yaşama hayallerine kapılmamak elde değil.

  Sığacık, sadece Seferihisar’ın değil İzmir’in de en renkli semtleri arasında. Son zamanlarda Seferihisar’a yapılan yatırımların en büyüklerine şahit olmuştur. Huzur içinde Ege’nin serin sularının tadını çıkabileceğiniz sayılı doğa harikası koylar, halk plajları, doğa ile bütünleşmiş tesisler var.

  Türkiye’nin ‘’ En Sakin Kenti ‘’ ünvanını korumaya devam ediyor.

   

   

  PROGRAM :

  16 Haziran 2023 Cuma saat 23:30 Dalış Merkezimiz önünden hareket

   

  1. GÜN

  17 Haziran 2023 Cumartesi

  Sabah Sığacık’a varış

  Deniz kıyısında yapacağımız kahvaltı ardından otele valizlerimizi bırakma

  09:00’da limana hareket ve teknenin çıkışı

  16:00 Limana dönüş, otelde kısa dinlenme

  19:00 Akşam yemeği için Sahildeki balık restoranına hareket

  Yemek sonrası konaklama ve dinlenme için otelimize geçiyoruz.

   

  1. GÜN

  18 Haziran 2023 Pazar

  Dalış merkezi yakınında deniz kıyısında kahvaltı

  09.00’da limana hareket ve teknenin çıkışı

  16:00 Karaya dönüş, Sığacık Kalesi içerisindeki pazarı ziyaret, hazırlanma ve Ankara’ya dönüş.

   

   

  Ücret :

  Dalgıçlar için: 6900 TL

  Misafirler için: 6600 TL

  Tek kişi konaklama farkı: 500 TL

   

  Fiyata dahil olan Hizmetler :

  Ankara’dan VIP aracımızla seyahat, 1 gece konaklama, dalış teknesi transferleri, seyahat sigortaları, dalış ekipmanları, rehberli iki gün dört dalış.

   

  Fiyatlarımız Ankara’dan katılım gidiş dönüş için hazırlanmıştır, farklı şehir katılımları için lütfen iletişim kurunuz.

   

  Konaklama : Dalış teknesine yakın mesafede butik otelde yapılacaktır.

   

  Ulaşım: Mercedes Sprinter ve muadil araçlarımız ve özel şöförlerimizle A sınıfı Seyahat Acentemiz aracılığı ile yapılmaktadır.

   

   

  Eğitimlerimizin kalitesinin korunması ve gezi dalışlarınızı keyifle geçirebilmeniz sebebi ile, bu turumuz için maksimum dalgıç sayımız 12’dir. Ek kontenjanımız yoktur. Kayıtlarımız ödeme ile kesinleşir. Tur katılımlarınız, kontenjan müsait olduğu takdirde, aynı haftanın en geç çarşamba günü akşamına kadar alınabilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

   

  Bu dalış bölgesi için standart dalış malzemeleriniz haricine fenerlerinizi getirmenizi öneririz.

  Her seviyede her dalgıcımızın dalış ekipmanı olması süreklilik ve hijyenik açıdan önemlidir. Kendi güvenliğiniz ve grup güvenliği için ne seviyede olursanız olun dalış bilgisayarınız ile sağlanır unutmayınız.

   

  Eksik / tamamlamayı planladığınız dalış ekipman ve aksesuarlarınız için web sitemiz alışveriş sayfasını veya mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. https://www.nereidsdalismerkezi.com/alisveris

   

  Eğitim ve dalışlar ile ilgili tüm sorularınız için gaye@nereidsdivecenter.com yada 0 535 633 9614’da Gaye Hoca,  Kayıt ve diğer detaylar için; 0530 115 86 95, 0530 799 8695 numaralı telefonlarımızdan ve  sualti@nereidsdalismerkezi.com ofisimizde Operasyon Koordinatörümüz Seçil Yiğit ile iletişime geçebilirsiniz.

   

   

   

   

  Önemli Not:

  Seyahatlerimiz ile ilgili tüm organizasyon A grubu seyahat acentası tarafından gerçeklestirilmektedir. Yapılan tüm organizasyonlarda kişisel seyahat sigortası dışında kalan ve tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan Seyahat Güvence Sigortası, zorunlu koltuk ve sair sigortalarin hepsi yapılır

  Tum araç filomuz TC Ulastirma Bakanliği D2 Taşımacılık Belgesine, tüm araç sürücülerimiz TC Ulaştırma Bakanlığı SRC Mesleki Yeterlilik Belgesine haizdir.

  TC Sınıları içinde faaliyet gösteren tüm seyahat acenteleri, yurtiçi ve dışına yaptıkları tüm paket tur faaliyetlerinde, yolcularını Seyahat Güvence Sigortası ile sigortalamak zorundadır.

  Yaptığımız tum paket turlarda tüm yolcularımızı AIG ile sigortaliyoruz. (AIG Travel Guard Plus) Bu sigortanin bedeli afişe ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilmez.

   

  Nereids Dalış Merkezi etik açıdan Müşteri Mahremiyetine inanır ve kanuni açıdan Müşteri Mahremiyetini korur. Misafirlerimizin programlarımıza katılımları, güzergah, dalış, konaklama ve sair konularla ilgili detaylar, kendi onayları alınmadan yazılı, sözlü, görsel yada başka bir şekilde hiç bir 3. kişi yada kişilere verilmez, internet de dahil olmak üzere hiçbir ortamda yayınlanmaz.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam