Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi
Sepetim
Satın Al
 1. Ana Sayfa
 2. Alışveriş
 3. Sayfa Bulunamadı!
 4. 3- 4 Haziran 2023 Fethiye Dalış Ve Gezisi
  3- 4 Haziran 2023 Fethiye Dalış ve Gezisi
  6,900.00
  + KDV

  Ölüdeniz kumsalı yüzde seksen iki oyla 2006 yılında Dünya'nın en güzel kumsalı seçilmiştir.

  Likya’lılarda ışık ve güneş diyarı, Ortaçağ'da "Uzak Diyar" olarak tanınır, Anadolu'nun güneybatısında yer alan Teke Yarımadası’nda bulunur. Türkiye’de bulunan lagün oluşumlarından biridir.

  Antik çağda "Telmessos", yakın çağda "Meğri", 1934'ten itibaren Fethiye adını alan ilçe Roma ve Bizans dönemlerinden  kalma lahitler, ünlü Aminthas tapınak mezarı ve müze turistlerin ilgisini çeken mekânlardır. Fethiye Halk Pazarı da son zamanlarda ilçeye gelen yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri olmaya başlamıştır.

  Türkiye’nin güneybatısındaki turkuaz kıyı, bir liman kasabası Fethiye’mize gidiyoruz.

  Türkiye’nin en güzel dalış bölgelerinden biri olan Fethiye Af Kule ve Türk Hamamı dalış bölgeleri ile meşhurdur.

  Canlı hayatın yoğunluğunu Sarıyarlar ve Akvaryum Koylarında izlerken,  Tecrübeli dalgıçlar için Afkule’nin bacasından tül mercanları görerek inip, Meksika şapkasının (Türk Hamamı) girişinde dalışa yeni başlamış arkadaşlarımızla buluşup üstü açık mağara gezisinde renklerin ve ışık huzmelerine hayranlık duyacaksınız. Bu dalış deneyimi uzun zaman zihinlerden silinmez bir etki bırakır. ????

  Dalış, Eğitim alacak adaylarımız için uygundur.

  PROGRAM

  1.GÜN

  2 Haziran 2023 Cuma

  23:30 Dalış Merkezimiz önünden hareket

  2.GÜN

  3 Haziran 2023 Cumartesi

  Sabah Fethiye’ye varış

  Fethiye girişinde deniz kıyısında yapacağımız kahvaltı ardından otele valizlerimizi bırakma

  09:00’da teknemize hareket ve dalışların başlangıcı

  Öğle yemeği teknede

  17:00 Limana dönüş, otelde kısa dinlenme

  19:00 Akşam yemeği için Sahildeki balık restoranına hareket

  Yemek sonrası konaklama ve dinlenme için otelimize geçiyoruz.

  3.GÜN

  4 Haziran 2023 Pazar

  Otelde sabah kahvaltısı

  09.00’da teknemize hareket ve dalışların başlangıcı

  Öğle yemeği teknede

  16:00 Karaya dönüş, hazırlanma ve Ankara’ya dönüş.

  Ücret

  Dalgıçlar için: 6900 TL

  Misafirler için: 6600 TL

  Tek kişi konaklama farkı: 500 TL

  Fiyata dahil olan Hizmetler

  Ankara’dan VIP aracımızla seyahat, konaklama, Pazar sabah kahvaltısı, dalış teknesi transferleri, seyahat sigortaları, teknede öğle yemekleri, dalış ekipmanları, rehberli iki gün dört dalış.

  Fiyatlarımız Ankara’dan katılım gidiş dönüş için hazırlanmıştır, farklı şehir katılımları için lütfen iletişim kurunuz.

  Konaklama: Dalış teknesine yakın mesafede butik otelde yapılacaktır.

  Ulaşım: Mercedes Sprinter ve muadil araçlarımız ve özel şöförlerimizle A sınıfı Seyahat Acentemiz aracılığı ile yapılmaktadır.

  Eğitimlerimizin kalitesinin korunması ve gezi dalışlarınızı keyifle geçirebilmeniz sebebi ile, bu turumuz için maksimum dalgıç sayımız 12’dir. Ek kontenjanimiz yoktur. Kayıtlarımız ödeme ile kesinleşir. Tur katılımlarınız, kontenjan müsait olduğu takdirde, aynı haftanın en geç çarşamba günü akşamına kadar alınabilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Bu dalış bölgesi için standart dalış malzemeleriniz haricine fenerlerinizi getirmenizi öneririz.

  Her seviyede her dalgıcımızın dalış ekipmanı olması süreklilik ve hijyenik açıdan önemlidir. Kendi güvenliğiniz ve grup güvenliği için ne seviyede olursanız olun dalış bilgisayarınız ile sağlanır unutmayınız.

  Eksik / tamamlamayı planladığınız dalış ekipman ve aksesuarlarınız için web sitemiz alışveriş sayfasını veya mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. https://www.nereidsdalismerkezi.com/alisveris

  Eğitim ve dalışlar ile ilgili tüm sorularınız için gaye@nereidsdivecenter.com yada 0 535 633 9614’da Gaye Hoca,  Kayıt ve diğer detaylar için; 0530 115 86 95, 0530 799 8695 numaralı telefonlarımızdan ve  sualti@nereidsdalismerkezi.com ofisimizde Operasyon Koordinatörümüz Seçil Yiğit ile iletişime geçebilirsiniz.

  Önemli Not

  Seyahatlerimiz ile ilgili tüm organizasyon A grubu seyahat acentası tarafından gerçeklestirilmektedir. Yapılan tüm organizasyonlarda kişisel seyahat sigortası dışında kalan ve tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan Seyahat Güvence Sigortası, zorunlu koltuk ve sair sigortalarin hepsi yapılır

  Tum araç filomuz TC Ulastirma Bakanliği D2 Taşımacılık Belgesine, tüm araç sürücülerimiz TC Ulaştırma Bakanlığı SRC Mesleki Yeterlilik Belgesine haizdir.

  TC Sınıları içinde faaliyet gösteren tüm seyahat acenteleri, yurtiçi ve dışına yaptıkları tüm paket tur faaliyetlerinde, yolcularını Seyahat Güvence Sigortası ile sigortalamak zorundadır.

  Yaptığımız tum paket turlarda tüm yolcularımızı AIG ile sigortaliyoruz. (AIG Travel Guard Plus) Bu sigortanin bedeli afişe ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilmez.

  Nereids Dalış Merkezi etik açıdan Müşteri Mahremiyetine inanır ve kanuni açıdan Müşteri Mahremiyetini korur. Misafirlerimizin programlarımıza katılımları, güzergah, dalış, konaklama ve sair konularla ilgili detaylar, kendi onayları alınmadan yazılı, sözlü, görsel yada başka bir şekilde hiç bir 3. kişi yada kişilere verilmez, internet de dahil olmak üzere hiçbir ortamda yayınlanmaz.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam