Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi
Sepetim
Satın Al
 1. Ana Sayfa
 2. Alışveriş
 3. Sayfa Bulunamadı!
 4. Eğitimler
 5. Open Water Diver (Temel Seviye Dalış Eğitimi)
  Open Water Diver (Temel Seviye Dalış Eğitimi)
  448.00 $
  + KDV

  Büyülü Mavi Dünyamıza katılmak ister misiniz?

  Büyülü mavi dünyamızda sizinle birlikte olmayı sualtında birlikte nefes almayı Nereids ailesi olarak heyecanla bekliyor olacağız.

  Temel Dalış Eğitiminde, sualtı dünyasını keşfetmek ve bir sertifika sahibi olmak için bilmeniz gerekenleri öğreneceksiniz. Bu eğitimi başarı ile tamamladığında sahip olacağınız uluslararası dalgıç belgenizle dünyanın her yerine -18 metreye kadar olan dalışlara katılabilecek, gezdiğiniz yerleri bir de sualtından tanıyabileceksiniz.

  Eğitimimiz 3 bölümden oluşmaktadır.

  • Bilgi Geliştirme: Tüplü dalışa başlangıç için öğrenmeniz gereken teorik bilgi, beceri ve kavramları kapsar.
  • Sığ Su Dalışları: Açık deniz dalışlarından önce temel becerilerinizi bir havuz veya havuz şartlarını sağlayan durgun ve sığ bir deniz ortamında geliştirmenizi sağlar. Bu sayede sualtında gezinti yapacağınız zaman konforunuz artar.
  • Açık Su Dalışları: Bilgi, beceri geliştirme ve sığ su çalışmalarında öğrendiğiniz tüm bilgileri bir araya getirerek sualtını tam anlamıyla tecrübe ettiğiniz andır. Dalış arkadaşınızla birlikte sualtındaki keşif ve gezintileriniz için artık çok az kalmıştır.

  Eğitimlerimiz, normal koşullarda maksimum 4 kişiye kadar teori ve iki kişiye bir eğitmen olarak yürütülüyordu. Şu an ise Covid 19 sebebi ile teorik eğitimlerimiz online ve su çalışmalarımız ise birebir olarak gerçekleşiyor.

  Kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra e-mailinize göndereceğimiz şifre ile girdiğiniz sayfadan manuel ve videolarınızı Türkçe veya dilediğiniz herhangi bir yabancı dil ile seçeneğinizi yaparak eğitimlerinize dilediğiniz saatlerde başlayabilirsiniz.

  Sonrasında online ya da birebir olarak sizinle belirleyeceğimiz saatlerde eğitimlerinizi tamamlayarak sizi ilk çalışmamıza davet edeceğiz.

  Sığ suda bitirmeniz gereken becerilerimiz için ihtiyacınız olursa ekstra olarak havuz çalışmanızı yapabileceğiz. Ardından deniz dalışımıza sizi davet edecek ve yine bire bir sizinle bir eğitmenizin ilgilenmesi ile eğitiminizi tamamlayacağız.

  Teori ve su çalışmalarınızı tamamlayıp sertifikanızı almaya hak kazandıktan sonra yurtiçi ve yurtdışı bütün gezi dalışlarımıza katılabileceksiniz.

  Dalış Merkezlerimiz, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu ve PADI Dalış Merkezi yetki belgelerine sahiptir.

  Tüm eğitimleriniz, uluslararası geçerliliği en yüksek, dünyanın %80 ininin kullandığı en güvenilir sistem olan PADI belgeleri ile verilmektedir.

  2008'den bu yana sektörde sofistike hizmetimiz, eğitim kalitemiz ve güvenlik önceliklerimizle yer almaktan gururlu ve mutluyuz.

  Nereids Dalış Merkezi, etik değerleri ve Gaye Dülger hocamızın 20 yılı aşkın eğitim tecrübesi ve 10 yılı aşkın eğitmen yetiştirme tecrübesi ile yetiştirdiği ve sistemimize oryante ettiği eğitmenlerimiz tarafından tüm eğitimlerimiz verilmektedir. Dalış asistanlarımız kendi bünyemizde Gaye Dülger hocamız tarafından yetiştirilmektedir.

  Kayıt Ön Koşulları:

  • 14 yaşını doldurmuş olmak(Yalnızca ülkemizde federasyon yönetmelikleri gereği gereklidir.)
  • Yüzme bilmek(Su içerisinde kendinizi rahat hissedebileceğiniz seviyede olması yeterlidir.)
  • Dalışa engel sağlık açısından herhangi bir rahatsızlığı bulunmamak.(Eğitimlerimiz öncesinde Sağlık bildirim formu istenmektedir.)

  Not: Katılım koşulları ile ilgili aklınıza takılan sorularınız için lütfen sualti@nereidsdalismerkezi.com veya whatsapp 0530 115 8695 numaradan iletişim kurunuz. Eğitmenlerimiz ve sağlık kurulumuz yardımcı olacaktır.

  Kaydınız ödemeniz ile size kayıt formunuzun yollanması ve imza ile geri dönüşünüzle gerçekleşir.

  Ücret İçerisine Dahil Olan Hizmetler:

  Tüm teorik ve pratik eğitim hizmetlerimiz, eğitim manueliniz, PADI sertifikanız, dalış hizmeti ücretleriniz, dalış malzeme kiralarınız dahildir.

  Ücret içerisine dahil olmayan hizmetler:

  Havuz veya deniz için gidilen bölgenin yol, konaklama ve ihtiyaç durumunda havuz çalışmaları.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam