Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi
Sepetim
Satın Al
 1. Ana Sayfa
 2. Alışveriş
 3. Sayfa Bulunamadı!
 4. Eğitimler
 5. Padi Divemaster
  PADI Divemaster
  1,050.00 $
  + KDV

  Profesyonelliğe ilk adım olan PADI Divemaster programına PADI Rescue Diver eğitiminizi başarıyla bitirdikten ve 40 kayıtlı dalışa sahip olduktan sonra başlayabilirsiniz.

  Dalış kariyerinizin ilk adımı olan PADI Divemaster programında, Nereids Dalış Merkezi’ndeki iyi eğitimli PADI Eğitmenleri ile birlikte çalışarak bir lider olmayı ve dalış aktivitelerini yönetmeyi ve bunların sorumluluklarını almayı öğrenin. Bilgi geliştirme çalışmaları, su becerileri egzersizleri ve uygulamalı pratik değerlendirme yoluyla, hem eğitim odaklı hem de eğitim odaklı olmayan dalış aktivitelerini organize etme ve yönetme becerilerini geliştirirsiniz. Böylece PADI Divemaster sertifikanız, dünyadaki tüm dalış merkezleri ve dalış rizortlarında dalış etkinliklerinde ve su altı turlarında profesyonel seviyede görev alıp, dalış kariyerinizi geliştirmenin ilk basamağı olacak.

  Ön Gereklilik: PADI Advenced Open Water ve PADI Rescue Diver sertifikasına sahip olmak. 18 yaşını doldurmuş olmak. 40 kayıtlı dalış.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam