Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi
Sepetim
Satın Al
  1. Ana Sayfa
  2. Padi Dijital Sualtı Fotoğrafçılığı Eğitimi

PADI Dijital Sualtı Fotoğrafçılığı Eğitimi

Dijital fotoğrafçılığın su altına da girdiği günümüzde PADI Dijital Sualtı Fotoğrafçılığı Eğitimi ile harekete geçin. Sualtı dünyasını fotoğraf makinenizle yakalayın ve bilgisayarınıza koyun.

PADI Dijital Sualtı Fotoğrafçılığı Eğitiminde PADI SEA (Shoot (Çek), Examine (İncele) & Adjust (Ayarla)) yöntemini kullanarak dijital teknolojinin tüm avantajlarına hakim olacaksınız. Sonuç tahminlerinizden daha seri ve daha güzel su altı fotoğrafları olacaktır. Sadece iyi fotoğraf çekmeyi değil, çektiğiniz fotoğrafları e-posta ve baskı yoluyla arkadaşlarınızla paylaşmayı, ve bilgisayar ve depolama metotlarını en iyi şekilde kullanmayı öğreneceksiniz.

  • PADI Açık Deniz Dalgıcı yada Junior Açık Deniz Dalıcısı olmalı, yada başka bir organizasyondan alınmış eşdeğer bir sertifikasyonunuz olmalı. Eğitimi aynı zamanda snorkelci olarak da alabilir ve dalıcı olmayan sertifikasyon da alabilirsiniz. Hala dalıcı değilseniz hemen PADI eLearning ile başlayın.
  • Modern dijital fotoğraf makineleri ve su altı kılıflarının seçimi ve kullanımını,
  • Mükemmel çekimler için PADI SEA yönteminin kullanımını,
  • Fotoğraflarınızın düzenlenmesini ve paylaşımını,
  • Sualtında iyi fotoğraf çekimi için 3 ana prensibi öğrenin.
  • Bu eğitimin sertifikasyonu Üstad Scuba Dalgıçı kredinize eklenir.
  • Dijital Sualtı Fotoğrafçılığı Eğitimi PADI’nin en uyarlanabilir eğitimlerinden birisidir. Eğitime PADI Açık Deniz Dalıcı eğitiminizin son dalışında bile başlayabilirsiniz.
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et
COVİD-19 için aldığımız önlemleri biliyor musunuz?