Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi
Sepetim
Satın Al
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlik Takvimi
  3. 01 - 02 Aralık 2018 Sığacık Dalışı Ve Gezisi

01 - 02 Aralık 2018
Sığacık Dalışı ve Gezisi

Türkiye'nin ilk Cittaslow (Sakin Şehri) Seferihisar'a bağlı Sığacık'da dalış deneyimi…

Sığacık, Türkiye'nin ilk yavaş şehrinin küçük, sessiz ve surlar içindeki egeli bir sahil kasabası. Burası sadece Seferihisar'ın değil, İzmir'in de en renkli semtleri arasında. Son zamanlarda Seferihisar'a yapılan yatırımların en büyüklerine şahit olan Sığacık, gün geçtikçe önem kazanmaya ve Türkiye'nin en sakin kenti ünvanını korumaya ise devam ediyor.

1.Gün:

23.30'da balış merkezimizin önünde buluşma ve hareket. (Eskişehir yolu duraklarımız için lütfen arayınız)

2.Gün:

10:00: Kahvaltı, grupların düzeni ve dalışların başlangıcı

Öğlen yemek arası otelde

14:00 ikinci Dalışların devamı

Dinlenme ve aksam yemeği.

Arzu edenler ile akşam Sığacık merkezde yemek ve yürüyüş.

2.Gün:

08:00 Kahvaltı

10:00: Tekne hareket ve Dalışlar

İki dalış arası yemek otelde.

İkinci dalışlar

Akşamüzeri limana dönüş hazirlanma ve Ankara'ya yola çıkış

Ulaşım: VIP Mercedes Sprinter araç ile yapılacaktır.

Konaklama: Sığacık'da standart odalarda yapılacaktır.

Fiyat : Hakkında iletişime geçiniz.

Fiyat içerisine ulaşım, konaklama, kahvaltı, iki gün dört dalış ve sair zorunlu sigortalar dahildir.

Tek kişi konaklama farkı için bizimle iletişime geçiniz.

Bu gezimiz için Maksimum dalıcı sayımız 12'dir. Ek kontenjanimiz yoktur. Kayıtlarımız ödeme ile kesinleşir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Önemli Not:

Seyahatlerimiz ile ilgili tüm organizasyon A grubu seyahat acetası tarafından gerçekleştirilmektedir. Yapılan tüm organizasyonlarda kişisel seyahat sigortası dışında kalan, ve tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan Seyahat Güvence Sigortası, zorunlu koltuk ve sair sigortaların hepsi yapılır

Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesine tüm araç sürücülerimiz TC Ulaştırma Bakanlığı SRC Mesleki Yeterlilik Belgesine haizdir.

TC Sınırları içinde faaliyet gösteren tüm seyahat acenteleri, yurtiçi ve dışına yaptıkları tüm paket tur faaliyetlerinde, yolcularını Seyahat Güvence Sigortası ile sigortalamak zorundadır.

Yaptığımız tüm paket turlarda tüm yolcularımızı AIG ile sigortalıyoruz. (AIG Travel Guard Plus) Bu sigortanın bedeli afise ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilmez.

Nereids Dalış Merkezi etik açıdan Müşteri Mahremiyetine inanır ve kanuni açıdan Müşteri Mahremiyetini korur. Misafirlerimizin programlarımıza katılımları, guzergah, dalış, konaklama ve sair konularla ilgili detaylar, kendi onayları alınmadan yazılı, sözlü, görsel yada başka bir şekilde hiç bir 3. kişi yada kişilere verilmez, internet de dahil olmak üzere hiç bir ortamda yayınlanmaz.

Su altı dünyasına yönelik soru ve taleplerini iletmek veya Nereids'in düzenlediği bu özel etkinliklere katılmak üzere, kayıt yaptırmak için aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsin.
Nereids Dalış Merkezi: 0312 446 10 71 
Seçil Yiğit Kömürcü - Onur Küçükbozbaş: 0530 799 86 95

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et
COVİD-19 için aldığımız önlemleri biliyor musunuz?