Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi
Sepetim
Satın Al
  1. Ana Sayfa
  2. Summertime
  3. Özel Teşekkürlerimizle

Bir hayalle başladık dedik tabii ama destek olmadan ekip olmadan olmaz...

Yapılan her işin arkasında yürek olmazsa o emeğin lezetli bir ürünü olmaz diye düşünürüm. Öyle özel öyle ince ve keyifli bi çalışma oldu ki, uzun, zorlu çalışma ve uğraşmalarımızdan bir gün bile sıkılmadan of demeden sayenizde çıkabildim. Ben hayal ettim, anlattım...

Siz beni dinleyip, gerçek olmasına yardım ettiniz. Her parçayı bitirdiğimizde benim kadar heyecanlandınız.

Bir duvar çivisinden, bir kalem çizgine kadar emeği geçen herkese tek tek teşekkür ederim, yerimizi sahiplendiniz, yeni sahil yeriniz Ankara’da hazırdır.

Yapımda Emeği geçenlere gönülden binlerce teşekkürler;

Ergün Seçmeer / Makina Mühendisi

Başlamak bitirmenin yarısıymış, yirmi senedir başlayamamış olan bana bir ay içerisinde başlama enerjimi veren ve tüm proje boyunca her tür statejik desteği ile yanımda olan ve Summertime’ımızın ve benim pozitif enerjim. Sahada olmadığında La Cimbali’nin arkasında en iyi barista.

Servet Canbay – Murat Özyurt / SMD Yapı

Herkes karşıdakini duyarken, kendi yapacağını planladı. Onlar ise sadece beni dinleyip, hayalimdekini anlamaya çalışarak onu yaptılar. Ama en önemlisi bana tahammül ettiler.

Ekin Yüksel / Seramik Santçısı

Çok aradım, çok zor buldum onu. Duvarlarımız bile yoktu. Olacak olan zemindeki su dalgasından kumların arasında dolaşan yengeçleri, kıyıdaki kabukları, çakıl taşlarını anlattım. Bir tane de kaplumbağa çıkmış olsun mu kıyıya dedi. Kafasını okşayana şans getirsin ?

Didem Vural / Ressam

Sonra bir fırça dokunuşu gerekliydi, eksik olan gölgeleri görebilmek için... Kim günlerce buradaki kabukları tek tek severek çalışır ki...

Esen Sungu / İlustratör

Birgün bir süprizle beni çizmekle başladı. Sonra bütün logolarımız, menülerimiz, dalgıç tabelamız... kısaca çizgisi olan herşeyimize kalemini kattı. İçindeki sualtı sevgisini işine kattığı için birbirimizi kolayca anladık, neredeyse konuşmadan anlaşıyoruz.

Eşref Aydın / Rüzgar Mobilya

Haşim Oltu / HHT Sandalye

Oguzhan Aktaş / Doğuş Reklam

Ali Zeki Tunçer

Ve burada ismini sayamadığım bir çok kişinin özel sevgi ve emekleri ile oluştu Summertime.

Ustalarımıza kadar herkes birer sualtı severdi, bu enerjiyle, herkesin kendinden kattıklarıyla du doğa dostu ortamımızı oluşturduk.

Yüreği ile çalışan herkese selam olsun...

Gaye Dülger

Ben Türkiye’de ki dalış sektörünün, bir gün dünyada ki ile aynı duruma gelebileceğine inanıyor ve yetiştirdiğim dalış profesyonellerinin tamamına güveniyorum...

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et
COVİD-19 için aldığımız önlemleri biliyor musunuz?