Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi
Sepetim
Satın Al
  1. Ana Sayfa
  2. Nereids
  3. Temel Değerler

Temel Değerlerimiz

NEREIDS Dalış Merkezi kurulduğu günden bu yana etik açıdan Müşteri Mahremiyetine inanır, kanuni açıdan Müşteri Mahremiyetini korur.

Misafirlerimizin iletişim detayları, programlarımıza katılımları, güzergah, dalış, gezi, konaklama ve sair konularla ilgili detaylar, kendi onayları alınmadan yazılı, sözlü, görsel, sanal yada başka bir şekilde hiçbir 3. kişi yada kişilere verilmez, internet de dahil olmak üzere hiçbir ortamda yayınlanmaz.

  • NEREIDS Dalış Merkezi Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu’na 667 sicil no ile kayıtlıdır.
  • NEREIDS Dalış Merkezi'nin tüm eğitimleri ve rekreasyonel dalış programları, tamamen kendi eğitmenleri ve dalış liderleri ile hazırlanmakta ve yürütülmektedir.
  • Seyahatlerimiz ile ilgili tüm organizasyon kendi anlaşmalı olduğumuz A grubu seyahat acentemiz ve kendi anlaşmalı olduğumuz outdoor rehberlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.
  • Yapılan tüm organizasyonlarda şahsi seyahat sigortası dışında kalan, ve tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan Seyahat Güvence Sigortası, zorunlu koltuk ve sair sigortalarin hepsi yapılmaktadır. Bahse konu sigortalar paket tur bedellerine dahil olup ayrıca bedel talep edilemez.
  • Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesine, tüm araç sürücülerimiz TC Ulaştırma Bakanlığı SRC Mesleki Yeterlilik Belgesine haizdir.
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et
COVİD-19 için aldığımız önlemleri biliyor musunuz?