Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi
Sepetim
Satın Al
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlik Takvimi
  3. 03 - 04 Ağustos 2019 Ayvalık Dalış Ve Gezisi

03 - 04 Ağustos 2019
Ayvalık Dalış ve Gezisi

3-4 AĞUSTOS AYVALIK DALIŞ ve GEZİSİ

Kırmızı mercandan amfora tarlalarına kadar keşfedilmeyi bekleyen gizemlerle dolu Ayvalık sularında dalış sezonu baharla birlikte başlıyor.

Ayvalık'ta İlyosta'dan Melina'ya, Taş Adasından Deli Memet ve Kerbela'ya 60 dalış bölgesi mevcut. Bu dalış bölgelerine gece ve gündüz dalışları düzenleniyor. İlyosta, Melina, Taş Adası, Yalnız Ada ile kırmızı mercanların yoğun olduğu Ezer Bey, Kerbela ve Deli Memet gibi dalış noktalarında dalış eğitimi de veriliyor.

Ayvalık, Kuzey Ege'de 24 adacıktan oluşan, balıkadamlar tarafından en çok tercih edilen dalış bölgelerinden birisidir. Mercan reefleri açısından çok renkli, zengin dip yapısı ve tartışılmaz berraklıktaki denizi ile su altı fotoğrafçıları içinde ideal bir mekandır.Hava koşulları kötü olduğu zamanlarda bile dalış yapılacak bölgelerin bulunabilmesi balıkadamlar için büyük avantaj. Derin, akıntı, gece ve reef dalışları için mükemmel bir dalış bölgesi olan ilçe, değişen derinlikteki bölgeleriyle de her seviyedeki dalgıca hitap edebiliyor.

PROGRAMIMIZ;

2 Ağustos 2019 Cuma:
Ankara ve İstanbul dalış merkezlerimizde buluşma.
(Buluşma ve duraklar için bilgi alınız.)

3 Ağustos Cumartesi:
08:00 Grupların düzeni ve eğitim dalışlarının başlangıcı
Öğlen yemek arası
14:00 ikinci Dalışların devamı
Dinlenme ve aksam yemeği.

4 Ağustos Pazar:
08:00 Kahvaltı
10:00 Tekne hareket ve Dalışlar
İki dalış sonrası yemek.
Akşamüzeri limana dönüş hazırlanma, Ankara ve İstanbul'a yola çıkış

Ulaşım: VIP Mercedes Sprinter araç ile yapılacaktır.

Konaklama: Ayvalık Hotel Standart odalarda Cumartesi sabahı kahvaltı hariç, Pazar sabahı kahvaltı dahil konseptinde yapılacaktır.

Dalıcılar için Fiyat: 1300,00 TL
Fiyat içerisine ulaşım, iki kişilik odada kişi başı Cumartesi kahvaltı hariç, Pazar kahvaltı, iki gün dört gezi veya beş eğitim dalış ve sair zorunlu sigortalar dahildir.
Tek kişi konaklama farkı: 200,00 TL / tek gece

Bu gezimiz için Maksimum dalıcı sayımız 12'dir. Ek kontenjanımız yoktur. Kayıtlarımız ödemeniz ile kesinleşir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Eğitim ve dalışlar ile ilgili tüm sorularınız için mete@nereidsdalismerkezi.com yada 0 530 115 8695 Mete Hoca ile, Kayıt için ve diğer detaylar için Seçil Hanım ile 0530 799 8695 secil@nereidsdalismerkezi.com iletişime geçebilirsiniz.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et
COVİD-19 için aldığımız önlemleri biliyor musunuz?