Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi
Sepetim
Satın Al
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlik Takvimi
  3. 19 - 21 Temmuz 2019 Dalsın Kızlar Etkinliği

19 - 21 Temmuz 2019
Dalsın Kızlar Etkinliği

Nereids Dalış Merkezi olarak bu yıl ilk defa Marmaris Belediyesi'nin de katkılarıyla, 19 – 20 – 21 Temmuz 2019 tarihlerinde Marmaris'de "Dalsın Kızlar" etkinliğini gerçekleştireceğiz.

Türkiye'de ilk defa gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde su altıyla daha önce hiç tanışmamış 15 yaş üzeri kadınlarımıza, temel dalış bilgilerini vererek onları su altının eşsiz dünyasıyla ve etkinliğimize katılacak sertifikalı dalgıç kadınlarımızla tanıştırmayı amaçlıyoruz.

Etkinliğimize katılacak olan sertifikalı dalgıçlarımız ile de su altı temizliği yaparak deniz ve kıyılarımıza dolayısıyla da tüm canlı yaşamına tehdit oluşturan plastik poşet ve kimyasal atıklara dikkat çekerek, özellikle gençler arasında farkındalık yaratmayı önemsiyoruz. Gerçekleştireceğimiz etkinlik ve projeyle de, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından sürdürülen "Sıfır Atık" projesine de destek olmayı önemli misyonlarımızdan bir olarak görüyoruz.

Profesyonel Dalış Eğitmenleri Birliği (PADI)'nin Project Aware* projesinin de yürütücülüğünü yapan Nereids Dalış Merkezi olarak bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz etkinliğimizle başta kadınlar olmak üzere tüm kamuoyunun dikkatini çekerek, etkinliğimizi sürdürülebilir kılmayı amaçlıyor ve bir sonraki yıllarda gerçekleştireceğimiz etkinliklerimizde daha fazla kadın katılımcıyla hem kadın hem de çevre sorunlarına karşı sesimizi daha geniş çevrelere duyurmayı hedefliyoruz.

Detaylı bilgi ve katılım formu
www.nereidsdalismerkezi.com
www.dalsinkizlar.com

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et
COVİD-19 için aldığımız önlemleri biliyor musunuz?