Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi
Sepetim
Satın Al
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlik Takvimi
  3. 24 - 26 Mayıs 2019 Marmaris Dalış Ve Gezisi

24 - 26 Mayıs 2019
Marmaris Dalış ve Gezisi

Eskiden bir balıkçı köyü olan Marmaris İçmeler beldesi, hızla büyüyerek 15 yılı aşkın bir süredir popüler bir turizm beldesi haline gelmiştir. Marmaris'e sadece 8 km uzaklıkta bulunmaktadır. Daha hareketli ve kalabalık olan Marmaris'e kıyasla daha sessiz bir yaşam tarzına sahiptir.

İçmeler, günümüz kentlerin koşuşturmacasından uzaklaşıp dostlarınızla vakit geçirerek kendinizi gençleştirmeniz için tercih edilebilecek bir tatil beldesidir. Yeşilin ve mavinin her tonunu içinde barındıran bu şirin tatil kasabasında yaklaşık 10 bin kişi yaşamaktadır.

Okullar kapanmadan, sakin ve keyifli bir haftasonunu deniz kıyısında geçirmek için Büyük şehrin en iyi fırsatı. Birde yanına sualtının keyfi eklenince herşey harika oluyor. Su sıcaklığı şuan 21 derece. Bütün bunlara katılanlara günbatımı keyfini Marmais kendisi veriyor.

PROGRAM

1.GÜN
24 Mayıs 2019 Cuma

23:30 Dalış Merkezimiz önünden hareket

2.GÜN
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı Öğle yemeği teknede 17:00 Limana dönüş, otelde kısa dinlenme ardından 19:00 Akşam yemeği için otel sahilinde veya dışarıda tercih Yemek sonrası konaklama ve dinlenme için otelimize geçiyoruz.

3.GÜN
26 Mayıs 2019 Pazar

Otelde sabah kahvaltısı 09.00' da limana doğru çıkış.
09.15' te limanda bekleyen teknemize geçiş 16:00 Karaya dönüş, hazırlanma ve Ankara'ya dönüş.

Gezimiz eğitim alacaklar için uygundur.
Ücret : Bizimle iletişime geçiniz. Dalıcılar için : Bizimle iletişime geçiniz. Tek kişi konaklama farkı : Bizimle iletişime geçiniz.

Fiyata dahil olan Hizmetler :

Ankara'dan VIP aracımızla seyahat, Konaklama, kahvaltılar, dalış teknesi transferleri, seyahat sigortaları, Teknede öğle yemekleri, iki gün dört dalış.

Tüm fiyatlar Ankara'dan katılım ve Ankara'ya dönüş için hazırlanmıştır, şehirdışı katılımlar için lütfen iletişim kurunuz.

Sorularınız, detaylar ve kayıt için lütfen iletişim kurunuz.

Ulaşım: VIP aracımız ve özel şöförümüzle ile yapılacaktır.

Eğitimlerimizin kalitesinin korunması ve gezi dalışlarınızı keyifle geçirebilmeniz sebebi ile, bu turumuz için maksimum dalıcı sayımız 12'dir. Ek kontenjanimiz yoktur. Kayıtlarımız ödeme ile kesinleşir. Sezon yoğunluğu başlaması sebebi ile beldelerde oluşan rezervasyonlar artmıştır. Bu sebeple tur katılımlarınız, kontenjanda yer olduğu takdirde, aynı haftanın en geç çarşamba günü akşamına kadar alınabilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Su altı dünyasına yönelik soru ve taleplerini iletmek veya Nereids'in düzenlediği bu özel etkinliklere katılmak üzere, kayıt yaptırmak için aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsin.
*Nereids Dalış Merkezi: 0312 446 10 71 
*Seçil Yiğit Kömürcü - Onur Küçükbozbaş: 0530 799 86 95

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et
COVİD-19 için aldığımız önlemleri biliyor musunuz?