Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi
Sepetim
Satın Al
  1. Ana Sayfa
  2. Etkinlik Takvimi
  3. 30 Ağustos 2018 İzmit / Kerpe Dalış Ve Gezisi

30 Ağustos 2018
İzmit / Kerpe Dalış ve Gezisi

Kerpe, İzmit'in Kandıra ilçesine bağlı küçük ve sevimli bir köy.

Tavsiyeler üzerine pembe kayalıkları geziyor ve taze köy peyniri almayı unutmuyoruz. Günün önemli bölümünü deniz kıyısında denize girerek ve dalarak geçiriyoruz.

30 Ağustos 2018 Günübirlik Kerpe Dalış ve Gezi programı;

Program :

  • 06:00 Çayyolu okulumuzun önünden hareket,
  • 10:30 Kerpe’ye varış ve brunch,
  • 13:00 – 14:00 Dalışlar, (Arzu edenler veya dalış yapmayanlar denize girebilir)
  • 14:30 – 18:00 Öğlen yemeği ve gezinti. Pembe kayalıkları ziyaret,
  • 18:00 Ankara’ya hareket.

Ulaşım: VIP Mercedes Sprinter araç ile yapılacaktır.

Ücret:

Dalış dahil ve dahil olmayan ücret için bizimle iletişime geçiniz.

Güzergahta belirtilen şekilde ulaşım, brunch ve bir adet dalış Seyahat Güvence Sigortası dahildir.

Katılımcıların Maksimum dalıcı sayımız 10’dur. Ek kontenjanımız yoktur.

Önemli Not:

Seyahatlerimiz ile ilgili tüm organizasyon A grubu seyahat acetası tarafından gerçeklestirilmektedir. Yapılan tüm organizasyonlarda kişisel seyahat sigortası dışında kalan, ve tarafımızdan yapılması kanunen zorunlu olan Seyahat Güvence Sigortası, zorunlu koltuk ve sair sigortaların hepsi yapılır.

Tüm araç filomuz TC Ulaştırma Bakanlığı D2 Taşımacılık Belgesine tüm araç sürücülerimiz TC Ulaştırma Bakanlığı SRC Mesleki Yeterlilik Belgesine haizdir.

TC Sınırları içinde faaliyet gösteren tüm seyahat acenteleri, yurtiçi ve dışına yaptıkları tüm paket tur faaliyetlerinde, yolcularını Seyahat Güvence Sigortası ile sigortalamak zorundadır.

Yaptığımız tüm paket turlarda tüm yolcularımızı AIG ile sigortalıyoruz. (AIG Travel Guard Plus) Bu sigortanın bedeli afise ettiğimiz ve ödediğiniz paket tur bedeline dahildir ve sizden ayrıca talep edilmez.

Nereids Daliş Merkezi etik açıdan Müşteri Mahremiyetine inanır ve kanuni açıdan Müşteri Mahremiyetini korur. Misafirlerimizin programlarımıza katılımları, güzergah, dalış, konaklama ve sair konularla ilgili detaylar, kendi onayları alınmadan yazılı, sözlü, görsel yada baska bir şekilde hiç bir 3. kişi yada kişilere verilmez, internet de dahil olmak üzere hiç bir ortamda yayınlanmaz.

Su altı dünyasına yönelik soru ve taleplerini iletmek veya Nereids'in düzenlediği bu özel etkinliklere katılmak üzere, kayıt yaptırmak için aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsin.
Nereids Dalış Merkezi: 0312 446 10 71 
Seçil Yiğit Kömürcü - Onur Küçükbozbaş: 0530 799 86 95

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et
COVİD-19 için aldığımız önlemleri biliyor musunuz?