Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi
Sepetim
Satın Al
  1. Ana Sayfa
  2. Nereids
  3. Merkezlerimiz
  4. Ankara

Dalıcılarımıza ve sualtı severlere hizmet verdiğimiz Cafemiz, Sualtı Spor Kulübümüzün Lokalidir. Amatör zihniyetle, dalış asistanlarımız ve dalıcılarımız tarafından servislerimiz verilir. Kitabınızı alıp, sakin bir yerde bir kahve ile bir küçük sağlıklı atıştırmalık arıyorsanız, burası sizlerin yeri.

Haftanın 7 günü tüm sualtı severlere hizmet vermekte olup, yazın sıcaklığını sizlere yansıtmak amacı ile dekore edilmiştir. Hafta içi saat: 08:00 - 22:30 arası ve hafta sonu ise saat: 10:00 - 22:30 arasında dalıcılarımıza ve sualtı sever üyelerimize hizmet vermektedir.

Menümüzde sunduğumuz ürünler "Sağlıklı Yaşam Konsepti" ne uygun olarak, Dalgıcımız Diyetisyen Gül Kayacan tarafından kontrol edilir. Hiç bir ürünümüzde beyaz un ve işlenmiş et ve ürünleri kullanılmaz.

Summertime Cafe' de her zaman en az bir sualtı sever ile karşılaşır, birkaç sualtı videosu izleyerek sakin ve sıcak bir ortamda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Burası sualtı Ailenizin yeri.

Sualtı Fotoğraf sunumlarımız ve söyleşilerimiz her zaman bu sıcak ortamda gerçekleşir.

Aktivitelerimizi yakından takip için instagram: @summertime_by_nereids

MERKEZİMİZİN KAPILARI SİZ SUALTI MERAKLILARINA HER ZAMAN AÇIK 

Dalış eğitimleri, ilk yardım eğitimleri, gezilerimiz ve benzeri sualtı ile ilgili her konuda bilgi almak, ekibimiz ile tanışmak ve merkezimizi gezmek için sizlere, ofis idarecimiz Seçil Kömürcü gün içi saatlerde yardımcı oluyor.

Yanı sıra merkezimizde açık olduğumuz her saat bir eğitmen veya bir dalış liderimiz bulunarak, dalış tecrübelerini ve aklınıza takılan sualtı sorularınızı yaıtlayabiliyor. 

SUALTI SEVERLER İÇİN GİYİM ve AKSESUARLARI SATIŞI  

Dalış ile ilgili satın almak istediğiniz malzemelerde ve bayisi olduğumuz Stay Salty Dalış Tekstil ve Aksesuarları konusunda mağazamızı gezerek bilgi sahibi olabiliyor, ürünlerimizi deneme fırsatını bulabiliyorsunuz. Stay Salty, sadece dalgıçlar ve sualtı severler için üretim yapan tek sualtı markası.

Bir sualtı ailesi parçası olduktan sonra, bunu günlük hayatınıza aktarmak artık çok kolay. 

Stay Salty, sizleri 24 saat tuzlu tutabiliyor, işe giderken dahi bir scuba sevdalısı olduğunuz artık giyim ve kullandığınız aksesuarlardan kolaylıkla anlaşılabiliyor. 

Artık arzu ettiğinizde bir sualtı sever tanıdığınıza kolayca hediyesini de seçebileceksiniz. Üstelik özel olarak üretilmiş limitl ürünlerimizden sadece kendisinde bulunabilecek kadar farklı bir parçayı dahi ona verebilirsiniz. 

TEORİK EĞİTİM SINIFLARIMIZ

Dalış ve İlk Yardım eğitimlerimizi yaptığımız sınıflarımız merkezimizin 2. katında yer alıyor.

İyi bir dalıcı olarak yetişebilmeniz için teorik eğitim sualtının temelini oluşturur. Basitce, tüplü dalışın %80 ini teori ve %20'sina sualtı kısmı oluşturur diyebiliriz. 

Zihninizdeki tüm soruların yanıtlarını bulabilmeniz ve güvenli dalışa adım atabilmeniz için eğitimlerimizin teorik kısımlarını Ankara Çayyolun'daki binamızda veriyoruz. 

Büyük ve küçük olmak üzere iki adet dersliğimiz, sizler için her zaman hazırlar.

Gruplarımız; eğitim kalitemizi yüksek tutmak amacı ile en çok 4 kişiden oluşmaktadır ve eğitim saatlerimizi sizlerin iş saatlerinize göre düzenleyebilmekteyiz.

Nereids Dalış Merkezi olarak, konusunda uzman eğitmen kadromuz ile 10 yılı aşkın süredir, sektörde 21. Yılını aşan Gaye Dülger eğitmen eğitmenimiz liderliğinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Nereids Dalış Merkezi olarak Standartlarımızı takip ederek, güvenlik ve eğitim önceliklerimizle eğlenceli bir çalışma yapmak hedeflerimizin başında geliyor.

Amacımız ise, sizleri kendimiz gibi su altını tanıtarak, her dalışınızdan mutlu çıkarmaktır.

Ders öncesi, arası ve sonrasında Summertime'da bir kurabiye veya bir yemek yiyerek açlığınızı giderebilir, arkadaşlarınızla ve eğitmenlerimizle sualtı sohbetleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Ailemi ile tanışıp bir araya gelmek Ankara'daki sınıflarımızda başlıyor. Bahçemizde devam ediyor...

NEREIDS DALIŞ MERKEZİ - TEKNİK SERVİS HİZMETİ

Dalış hayatınız boyunca hiç bir dalış malzemesine sahip olma zorunluluğunuz olmadığı gibi, kendi sualtı konforunuz için dalış malzemelerinizi almanızı öneriyoruz. Bayisi olduğumuz markaların satışlarını sizlere yaparken, aynı zamanada da kullandıkça basınç ve tuzlu sudan etkilenen parçalarınızın teknik servis ve bakımlarını yapıyoruz.

Sezon sonlarında sık kullanımınız sonrası ve sezon başlarında uzun süre dolapta beklemiş olan malzemelerinizin sizlere su altında rahatsızlık vermemesi için tüm kontrollerini yapıyoruz.

Scuba dalış Malzemeleri ömürlük yapıda oldukları için, bir defa satın aldığınız scuba malzemelerinizi, düzenli bakım yaptırdıkça rahatlıkla kullanabilmektesiniz. Plastik aksamlarda zamanla eskime ve yıpranan kısımlar ve ara geçiş contaları, yenileri ile değiştirerek sizlere daha rahat bir sualtı gezisinin kapılarını açar.

İyi bir dalış için düzenli bakım scuba dalış malzemenizin ömrünü uzattığı gibi, sizlere de güven verir.

Konusunda deneyimli teknik servis uzmanı eğitmenlerimiz ile scuba malzemeniz güvende. 

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et
COVİD-19 için aldığımız önlemleri biliyor musunuz?