Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi
Sepetim
Satın Al
  1. Ana Sayfa
  2. Faaliyetler
  3. Etki̇nli̇kler
  4. Padi Bölge Müdürü Zi̇yareti̇

Değerli Sualtı Ailemiz;

2008 senesinden bu güne kadar sevgi ve sadakatinizle sürdürdüğümüz eğitim ve dalış faaliyetlerimizi artık PADI'nin en üst düzey, elit dalış merkezlerine verdiği '' 5 YILDIZLI DALIŞ MERKEZİ '' ünvanımızla devam ettireceğiz.

Güveniniz için bir kez daha teşekkür ederiz. GAYE DÜLGER - NEREIDS EKİBİ

PADI Bölge Müdürü & Eğitmen Müfettişi Sayın Asutay AKBAYIR'a bizleri ziyaret ettiği ve dalış merkezimiz hakkındaki düşünceleri için teşekkürlerimizi sunarız.

Asutay AKBAYIR'ın gözünden Nereids Dalış Merkezi

TEBRİKLER NEREIDS DALIŞ MERKEZİ!
Dün Türkiye'deki Dalış Merkezi Ziyaretlerimin ilk durağı oldu ve İstanbul'da şubesi bulunan, Ankara'daki muhteşem Nereids Dalış Merkezi'ni ziyaret etme mutluluğunu yaşadım.
Personel Eğitmeni derecesine ve Acil Durum İlk Müdahale Eğitmen Eğitmeni sertifikasına sahip, son derece disiplinli bir PADI dalış eğitmeni olan sahibi Gaye Dülger ile verimli ve ilham verici bir toplantı yaptım. Dalış eğitimine olan bağlılığı eşsizdir ve 2008'den beri kendi dalış merkezini başarıyla işletmektedir.
Size şunu söyleyeyim, Nereids Dalış Merkezi bir dalış merkezinden çok daha fazlasıdır; burası bir dalgıç cennetidir! Geniş bahçesi, yüzme havuzu, dalış ekipmanları satış showroomu, şirin bir kafe restoranı, ferah bir sınıfı ve davetkar bir yüzme havuzuyla Gaye olağanüstü bir ortam yaratmış.
Toplantımızda yeni DSD e-Öğrenim programı, sürekli eğitimin önemi, güncellenen standartlar ve sosyal medyanın etkin kullanımı gibi iş geliştirmeyle ilgili önemli konuları tartıştık. Hatta çevrimiçi işlem merkezimizi kullanma konusunda bir çalıştay bile düzenledik ve yenilikçi pazarlama stratejileri konusunda mükemmel bir danışmanlık hizmeti aldık.
Gaye'ye özel PADI dalgıç eğitimi sunma konusundaki kararlılığından dolayı teşekkür etmek istiyorum. Şu andan itibaren Nereids Dalış Merkezi, PADI 5 Yıldızlı Dalış Merkezi olarak tanınacak; bu, dalış eğitimindeki mükemmelliklerinin ve en yüksek standartlara bağlılıklarının haklı bir takdiridir. 
Bu dönüm noktasını kutlamak için önümüzde heyecan verici planlarımız var! Birlikte PADI Dive Master, Asistan Eğitmen ve EFR Eğitmen Kurslarını tanıtacağımız bir PADI Pro Gecesi düzenlemeye karar verdik. Bu etkinlik tüm dalış tutkunları için eğlence ve öğrenme dolu unutulmaz bir buluşma olacağa benziyor.
Türkiye'deki dalış merkezi ziyaretlerimizden daha fazla güncelleme ve girişimi paylaşırken bizi takip etmeye devam edin. Gaye Dülger gibi dalgıçların tutkusu ve coşkusu hepimize ilham vermekten asla vazgeçmiyor!

Gaye Dülger

İlham veren yorumunuz için çok teşekkür ederim sevgili Asutay Akbayır, Çok onur duydum. Bir Padi Profesyoneli olarak dalış işinde her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Ben ve ekibim Ankara ve İstanbul Merkezlerimizde su altı tutkunlarına hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Gaye Dulger
Thank you very much for your inspiring comment dear Asutay Akbayir , I am so Honored.
As a Padi Professional, I am always trying my best for diving businness. Me and my team will be happy to serve underwater lovers in our Ankara and Istanbul Centers.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam